Vaterpolo: Hrvatska - Njemačka 7:7

U susretu 2. kola vaterpolskog turnira u Singapuru Hrvatska je protiv Njemačke odigrala neodlučeno 7:7 (3:1, 2:2, 1:2, 1:2).

Hrvatska je odlično počela te je povela sa 3:0, no u posljednje dvije četvrtine naši su vaterpolisti odigrali loše u obrani, a u napadu su bili neučinkoviti. Nijemci su čak minutu i pol prije kraja poveli sa 7:6, ali je Mile Smodlaka iz kontranapada poravnao rezultat. Smodlaka je sa tri pogotka bio naš najbolji pojedinac u susretu s Njemačkom.

Hrvatska je u prvom kolu svladala Italiju 7:4, a sutra igramo protiv Crne Gore.

HRVATSKA: Vićan (4 obrane), Burić 1, Bušlje, Vrdoljak, Kunac, Joković, Smodlaka 3, Đogaš 1, Sukno, Barać 1, Hinić, Bošković 1, Pavić (8 obrana).

NJEMAČKA: Tchigir (9 obrana), Naroska, Real, Savić, Stamm 1, Politze 2, Nossek, Schwertwitis, Kreuzmann 1, Oeller, Schlotterbeck 2, Mackeben 1, Zellmer (3 obrane).

Realizacija igrača više: Hrvatska 2/5, Njemačka 3/7

Peterci: Hrvatska 1/1, Njemačka 0/0.