Mentwabe Dawit je opisala kako je napadnuta i silovana jedne večeri 2004. godine nakon povratka s posla u gradu Awasi na jugu Etiopije.
Mentwabe je nakon rođenja kćerkice otkrila da ju ne može hraniti i njezino je dijete bilo na rubu smrti.
'Postala je neishranjena i nije mogla ni plakati. Bila sam očajna i odlučila sam pobjeći da ne bih gledala svoje dijete kako umire', rekla je Mentwabe.
Ona je opovrgnula navode nekih američkih i europskih medija da želi natrag svoje dijete i rekla je da je zadovoljna što Angelina Jolie i Brad Pitt odgajaju njezinu biološku kćer.
'Nikad nisam osporavala posvojenje. Mislim da je moja kći jako sretna što je odgaja svjetski poznata dama. Želim im sav uspjeh koji i zaslužuju', kazala je Mentwabe.
-
Borba s predrasudama
Sa 6 godina shvatila je da je drukčija, ali to je dugo skrivala od svih: "Opsovao mi je mater, ali nešto me drugo najviše zaboljelo"
-
Počinje isplata
Malo dobrih vijesti za umirovljenike: Na račune stiže od 60 do 160 eura
-
Nesreća na Maksimiru
Strava u Zagrebu: BMW-om se zabio u stup, ozlijeđene dvije osobe