Osim nepozvanog para u Bijelu kuću je uspio ući i treći nepozvani gost na službenu večeru u čast indijskome premijeru u studenome prošle godine, ali nema dokaza da je ta osoba kontaktirala s predsjednikom ili prvom damom, priopćila je tajna služba koja je zadužena za sigurnost u Bijeloj kući.
Podijelite
Osoba, čije ime nije objavljeno, došla je u Bijelu kuću iz jednog hotela u Washingtonu u kojemu je odsjelo indijsko izaslanstvo i stigla je na večeru s tom skupinom. 'Ta je osoba prošla sve mjere sigurnosti zajedno s ostatkom službenog izaslanstva u hotelu i ukrcala se s njima u kombi koji ih je odvezao do Bijele kuće', navodi tajna služba dodajući da osoba nije bila na popisu gostiju.
Nepozvani par, Tarik i Michaele Salahi, uspio se provući pokraj pripadnika službe sigurnosti i ući u Bijelu kuću, pa čak se i rukovati s predsjednikom Barackom Obamom, nakon čega je tajna služba otvorila istragu. (Hina)