Prvijenac Beckhama za LA Galaxy

Engleska superzvijezda David Beckham postigao je svoj prvi pogodak za američku momčad LA Galaxy i tako na najbolji način počeo otplaćivati 250 milijuna dolara vrijedan ugovor.

Nakon duže stanke zbog ozljede gležnja Beckham je odigrao prvu pravu utakmicu za Galaxy u pobjedi protiv DC Uniteda (2:0) i postigao prvi zgoditak u 27. minuti, naravno, iz slobodnog udarca.

Englez je asistirao Landonu Donovanu za drugi pogodak, a prije negoli je izašao iz igre u 63. minuti dobio je i žuti karton.

Stadion Galaxya ima 27.000 mjesta i nije bio ispunjen. Susret je pratilo 17.223 gledatelja.