PH skijanje: Novoselić i Kostelić najbrži u superveleslalomu

Sofija Novoselić u ženskoj te Ivica Kostelić u muškoj konkurenciji osvojili su naslove prvaka Hrvatske u superveleslalomu na utrkama održanim u Innerkremsu.

Novoselić je pobijedila u vremenu 1:32.85 minuta, tri stotinke zaostala je Ana Jelušić na drugom mjestu, dok je treća bila Tea Pavić sa 1.43 sekunde slabijim vremenom. Na prvenstvu nije nastupila Nika Fleiss koja će zbog bolesti propustiti i veleslalom u srijedu, te slalom u četvrtak.

Pročitajte i ovo Mjesto pronalaska skijaša na planini Tete Blanche - 4 Tragičan kraj potrage Dramatični posljednji trenuci stradalih skijaša: Lopaticama pokušali iskopati špilju kako bi se sakrili Odmorište Zermatt Planina Matterhorn Šestero ljudi nestalo tijekom skijanja: Policija bez novih informacija i nakon akcije potrage

Kostelić je pobijedio s vremenom 1:26.83, drugi je bio Natko Zrnčić-Dim koji je zaostao 1.08 sekundi, a treći Tin Široki sa 1.12 sekundi slabijim vremenom