Sofija Novoselić u ženskoj te Ivica Kostelić u muškoj konkurenciji osvojili su naslove prvaka Hrvatske u superveleslalomu na utrkama održanim u Innerkremsu.

Novoselić je pobijedila u vremenu 1:32.85 minuta, tri stotinke zaostala je Ana Jelušić na drugom mjestu, dok je treća bila Tea Pavić sa 1.43 sekunde slabijim vremenom. Na prvenstvu nije nastupila Nika Fleiss koja će zbog bolesti propustiti i veleslalom u srijedu, te slalom u četvrtak.

Vezani članci Zimske radosti na Sljemenu Uz posebne mjere: Počinje sezona skijanja na Sljemenu, objavljene i cijene karata Zimske radosti na Platku Ništa od zimskih radosti u Austriji, Italiji i Francuskoj, ali zato skijališta u susjedstvu rade punom parom. Gostima čak plaćaju i PCR test

Kostelić je pobijedio s vremenom 1:26.83, drugi je bio Natko Zrnčić-Dim koji je zaostao 1.08 sekundi, a treći Tin Široki sa 1.12 sekundi slabijim vremenom