U prvoj utakmici polufinalnog susreta hrvatskog nogometnog Kupa, Dinamo je svladao Hajduk s 1:0. Pobjednički pogodak za modre postigao je Davor Vugrinec u 40. minuti prvog poluvremena.

Dinamo je tako po drugi put u tri tjedna svladao Hajduk na svom terenu.

Vezani članci Slika nije dostupna Hajduk svladao Birkirkaru Slika nije dostupna Zagreb pobijedio Cibonu i došao do svog prvog trofeja u povijesti

Krajem veljače u prvenstvenom susretu modri su slavili s 2:1, a junak utakmice s oba pogotka za Dinamo bio je Eduardo.

Splićani, naravno, nisu naročito zadovoljni ishodom utakmice, iako treba imati u vidu da ništa još nije odlučeno jer Dinamo na Poljud stiže s minimalnom prednošću.

Uzvratni susret je za tri tjedna, točnije 4. travnja u Splitu.

U drugom polufinalnom susretu Rijeka i Slaven Belupo su na stadionu Kantrida pred 3.000 gledatelja odigrali bez pogodaka.

Inače, do početka nogometne utakmice zagrebačka je policija privela ukupno 18 navijača od kojih 15 domaćih i tri gostujuća, izvijestio je večeras načelnik Sektora policije Mihael Varga, istaknuvši da do tada nije bilo nikakvih izgreda i sukoba navijača.

Rekao je i da su svi gostujući navijači bez teškoća ušli na
maksimirski stadion.

Najviše navijača i to domaćih, njih sedam, privedeno je zbog nošenja bejzbolskih palica, prikladnih za obračune, a trojica su uhićena zbog držanja pirotehničkih sredstava. Dvojica navijača uhićena su zbog remećenja javnog reda i mira, dvojica zbog dolaska na utakmicu iako im je to zabranjeno, a jedan zbog ispisivanja grafita.