Barba Luka otišao u mirovinu

Bebić se na domjenku oprostio od saborskih kolega i novinara

Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Predsjednik Hrvatskog sabora Luka Bebić danas se na domjenku u zastupničkom restoranu oprostio od saborskih službenika i novinara, poručivši u oproštajnom govoru kako nakon više od 20 godina provednih u parlamentu može reći da se hrvatski politički život stabilizirao.
Još aktualnosti
 
Pretražite vijesti

Budite u tijeku s najnovijim događanjima

Obavijesti uključene