NEM 2018 okupio je više od 180 tvrtki iz TV industrije, a neka od najistaknutijih imena svakako su Eutelsat, Fox, NBCUniversal, Comcast, AMC Networks International, Warner Bros, 21st Century Fox, Comcast Technology Solutions, BBC Worldwide i mnogi drugi. S nama su i naši medijski partneri iz cijelog svijeta, poput The Hollywood Reportera, C21 Media, TBI-a, Tportala, Telegrama, Broadband TV Newsa, N1 Televizije i mnogih drugih koji će i ove godine, osim panelima, prisustvovati i mnogobrojnim intrigantnim prezentacijama i studijama slučajeva.
Ne propustite studiju slučaja o norveškoj seriji "totalno drukčijoj od drugih"
Pročitajte i ovo
OGLASIO SE FRANKOVIĆ
Ministar iz BiH šokirao izjavom o paljenju smeća iznad Dubrovnika: Stigao mu odgovor
MILO ZA DRAGO
Ministar iz BiH ljut zbog hrvatskog nuklearnog otpada: "Napravimo deponij iznad Dubrovnika i zapalimo je u lipnju, nek' osjete što i mi!"
Počevši kao web-drama, serija "Skam" rađena je prvenstveno za 16-godišnje djevojčice u Norveškoj. Početna ideja bila je krenuti u projekt 2015. godine bez ikakve promocije kako bi tinejdžeri sami pronašli ovu seriju i raširili vijest o njoj. Mlade glumce štitili su od medija i oni nisu davali intervjue. Ipak, serija je srušila sve rekorde gledanosti: prva epizoda premijerno je prikazana u rujnu 2015. i bila je jedna od najgledanijih epizoda bilo koje serije na norveškom streaming servisu NRK TV.
pokrenuta istraga
Muškarac (35) došao na hitnu zbog boli u ruci, umro 20 minuta nakon što su ga poslali kući!
JE LI SUSTAV ZAKAZAO?
Potresni slučaj odgojiteljice: "Pomozite! Jedno dijete me pri padu udarilo u trbuh, izgubila sam bebu, pred djecom"
VELIKO IŠČEKIVANJE
Trump iznenadio odlukom: Ovo će napraviti prvi put od kad je predsjednik
Treća sezona prikazala se krajem 2016. i srušila je sve rekorde ove streaming plaforme. Zbog licencija i u nekim drugim europskim državama, srušila je rekorde gledanosti i u Danskoj i Švedskoj. Serija je osvojila mnoge nagrade te doživjela remake u čak sedam zemalja. Producent serije Håkon Moslet na NEM-u će u svojoj studiji slučaja reći sve detalje globalnog uspjeha serije "Skam".
NEM 2018 (Foto: PR)
(Foto:
PR)
Kako je National Geographic izgradio svoj brend
Studiju slučaja o tome kako biti lider u Pay TV platformi u 30 minuta uzvanicima NEM-a predstavit će Anette Schaefer, potpredsjednica TV poslovnih procesa za Europu Deutsche Telekoma.
Kako se modernizirao brend National Geographic, star čak 130 godina, te kako izgleda nova strategija časopisa koji mnogi obožavaju i na koji je način stvorena emocionalna veza između čitatelja i časopisa prezentirat će Christian Brent, viši potpredsjednik za globalna istraživanja i strategije publike, Fox Networks Group.
Direktor razvoja sadržaja Češke televizije Jan Maxa održat će studiju slučaja o četirima javnim televizijama koje su surađivale na povijesnoj miniseriji "Maria Theresia" te kako je ta suradnja izgledala i koji je uspjeh postigla.
Posvećenost tehnologiji u TV industriji je "must"!
O novoj eri televizije i o tome kako brzorastuća tehnologija utječe na današnju TV industriju govorit će Erik Yoona, voditelj TV poslovanja, i Gyorgyjo Takacs, tehnički stručnjak za kućnu zabavu, podružnice za Srednju i Južnu Europu, LG. Prezentacija IBM-a predstavit će kako tvrtke zamjenjuju postojeće i nezgodne tehnike dijeljenja Asperinim proizvodima visoke brzine prijenosa sadržaja.
Poseban popust
Sve o NEM-u 2018, panelima, prezentacijama i govornicima možete saznati klikom na: http://neweumarket.com/hr/agenda-2018/
I dodatni bonus: Turkish Airlines službeni je avioprijevoznik za NEM 2018 uz koji možete kupite aviokarte uz poseban popust na određene avionske klase. Kupite online kartu uz popust na službenoj stranici http://neweumarket.com/ i pronaći ćete ga na samoj naslovnici.