Velika pljačka u Zračnoj luci Dubrovnik (Foto: Grgo Jelavic/PIXSELL) - 4
Velika pljačka u Zračnoj luci Dubrovnik (Foto: Grgo Jelavic/PIXSELL) - 4 Foto: Grgo Jelavic/PIXSELL

U vezi razbojništva u Zračnoj luci u Dubrovniku provodimo kriminalističko istraživanje nad više osoba s područja naše Županije, javili su iz dubrovačke policije.


Dubrovačka policija otkrila je pomak u istrazi pljačke zračne luke u ponedjeljak, 21. listopada.   

Vezani članci Privođenje u Dubrovniku (Foto: Pixsell/PIXSELL) Priveli oca i sina iz Konavala zbog pljačke u Zračnoj luci u Dubrovniku, jedan od njih već poznat policiji zbog niza kaznenih djela Zračna luka Dubrovnik (Foto: Dnevnik.hr) - 2 Pljačkaši iskoristili propuste u dubrovačkoj zračnoj luci? Novac nije bio kemijski zaštićen, a zaštitar nije imao prsluk ni oružje

"U odnosu na mjere koje se poduzimaju u svezi razbojništva koje se dogodilo u Zračnoj luci u Dubrovniku 21. listopada, oko 7:40 sati, ova policijska uprava provodi kriminalističko istraživanje nad više osoba s područja naše županije", rekli su u PU dubrovačko-neretvanskoj i dodali da je temeljem naloga Županijskog državnog odvjetništva "u tijeku provođenje određenih dokaznih radnji".

O svemu će, kažu, obavijestiti javnost.

Dvojica naoružanih muškaraca u ponedjeljak u 7 sati i 40 minuta na motociklu su u dubrovačkoj zračnoj luci ukrala torbu s golemom svotom novca. Kako neslužbeno doznajemo, riječ je o 90.000 eura zarađenih za vikend. Pljačkaši su oteli novac zaštitaru i pobjegli...

Sve se dogodilo pred upravnom zgradom pred mnogobrojnim svjedocima, među kojima su bili i pripadnici policije.

Istraga tek treba utvrditi i je li novac prenošena na ispravan način.