Kraj agonije
Više od godinu dana uhodio 40-godišnju Kninjanku: Slao joj poruke i darove, sada je uhićen
Piše A. L.,
31. srpnja. 2023. @ 10:22
U Policijskoj postaji Knin dovršeno je kriminalističko istraživanje nad 46-godišnjakom osumnjičenim za nametljivo ponašanje
Provedenim kriminalističkim istraživanjem utvrđeno je kako je osumnjičeni tijekom 2022. pa sve do 28. srpnja 2023. kontinuirano pokušavao uspostaviti neželjeni kontakt s 40-godišnjakinjom.
Pročitajte i ovo
Kakav ulov
Čistili obiteljsku kuću pa ostali u šoku! Odmah nazvali policiju
To je pokušavao tako da joj je stalno dolazio na radno mjesto, slao joj poruke preko društvenih mreža te donosio različite poklone, a što je kod nje izazvalo osjećaj straha i tjeskobe.
Pročitajte i ovo
epicentar u BiH
Potres se osjetio i na jugu Hrvatske: "Jaka tutnjava i udar"
Pročitajte i ovo
Doznajemo o čemu je riječ
Snažna detonacija uplašila Zagrepčane i stanovnike Banije, reagirala i poznata aplikacija za potrese: "Jak udarac kao eksplozija"
Osumnjičeni je predan pritvorskom nadzorniku Policijske uprave šibensko-kninske dok je kaznena prijava dostavljena Općinskom državnom odvjetništvu u Šibeniku.