Pročitajte i ovo
OPROŠTAJ OD KOLEGE
Preminuo Boris Živković, dugogodišnji novinar Radija 101 i Poslovnog FM-a
NAJJAČI DOJMOVI
"Papa je pustio Benedikta da govori": Ivana Petrović o posljednjem ispraćaju Benedikta XVI.
KOBNA POGREŠKA
"Dišem, ali jedva": Muškarac pozvao hitnu pomoć, a zbog nevjerojatnog niza okolnosti pronašli su ga prekasno
Operacija Hawkeye Strike
Američka vojska pokrenula žestoki udar na militante ISIS-a u Siriji
suvremeno izdanje
Na novom prijevodu Biblije radilo se 20 godina, brzinski je rasprodano. Teolog: "Vjerujem da su mnogi razočarani..."
Opraštajući se od svoje mlade kolegice, kćeri poznatoga zagrebačkog odvjetnika i bivše potpredsjednice hrvatske Vlade, predsjednik Hrvatske odvjetničke komore Leo Andreis kazao je kako se 'moramo nadati da je ova tragedija zadnja opomena za sve koji se u našoj domovini brinu za sigurnost ljudskih života'.
Upitao se stoga hoće li taj zločin, neprimjeren ljudskom rodu, konačno uzdrmati one koji su za to zaduženi te omogućiti odvjetničkoj struci da bez opasnosti za život obavlja svoj poziv.
Ivanina najbolja prijateljica glumica Jelena Perčin također se oprostila od mučki ubijene 26-godišnje djevojke, a pjevačica Nina Badrić otpjevala je pjesmu 'Krist na žalu'.
>> Ubojstvo I. Hodak: Policija uvjerena da je na tragu rasvjetljavanja zločina
>> Braća Petrač sama su tražila poligrafsko ispitivanje, Novica prošao?!
>> Policija razgovarala s 50-ak osoba, ubojice Ivane Hodak još ni traga
>> Likvidirana kći odvjetnika Zvonimira Hodaka
Posljednji ispraćaj Ivane Hodak počeo je sa zakašnjenjem jer je velik broj ljudi došao izraziti sućut obitelji.
Došao je i Ivanin dečko Ljubo Pavasović Visković. Na Mirogoj su stigli i Dijana Pleština, Miroslav Tuđman, Iva Majoli sa mužem, Ante Đapić, Ljubo Ćesić Rojs, Vlatka Pokos, Dražen Budiša, Mato Granić, Dubravka Šuica, Marina Matulović Dropulić, Zdravko Mamić, Ivana Šikić i mnogi drugi.
>> Paradoks: Netko od odvjetnika morat će braniti ubojicu Ivane Hodak
Pogreb je osiguravalo desetak policajaca u odorama i nepoznat broj u civilu.
Ivana Hodak, kći zagrebačkog odvjetnika Zvonimira Hodaka koji, među ostalim, brani umirovljenog generala Vladimira Zagorca, te bivše potpredsjednice Vlade Ljerke Mintas-Hodak, ubijena je hitcima iz pištolja u ponedjeljak ujutro na stubištu zgrade u Ulici Pavla Hatza u središtu Zagreba. Ubojica i motivi zločina još nisu poznati.