Meta Platforms (META.O), koja posjeduje Facebook i Instagram, objavila je 25. siječnja da će ponovno omogućiti Trumpov pristup njegovim računima, rekavši da javnosti treba biti dopušteno čuti političare, ali da će Trump biti podvrgnut "pooštrenim kaznama" zbog opetovanog kršenja njegovih pravila.
Bivši predsjednik suspendiran je jer je hvalio izgrednike koji su upali na američki Kapitol 6. siječnja 2021.
Facebook i Instagram ključnI su alati kako doprijeti do birača i odlični su za prikupljanje sredstava i mogli bi dati poticaj Trumpu, koji će se još jednom kandidirati za predsjednika 2024. godine. Trump je imao 23 milijuna pratitelja na Instagramu i 34 milijuna na Facebooku od 9. veljače.
Glasnogovornik Trumpove kampanje rekao je za Fox News Digital u siječnju da će povratak na Facebook "biti važan alat za dopiranje do birača u kampanji 2024."
-
Uspješna akcija pronalaska
Otac za DNEVNIK.hr otkrio nove detalje o sinu Gabrielu: "Hospitaliziran je, testiran je na droge..."
-
Petero u teškom stanju
FOTO/VIDEO Stravična nesreća kod Venecije: Autobus sletio s nadvožnjaka, najmanje 21 osoba poginula. Među ozlijeđenima i Hrvat
-
sretan kraj potrage
Pronašli otetu devetogodišnju djevojčicu: Ključna je bila jedna velika pogreška otmičara