Slika nije dostupna
Slika nije dostupna

Putnički vlak u Bronxu iskočio je iz tračnica i skoro završio u rijeci Hudson.


Nekoliko vagona putničkog vlaka u New Yorku u nedjelju je ujutro iskočilo iz tračnica. Nesreća se dogodila iz još nepoznatog razloga na području Bronxa, u blizini stanice Spuyten Duyvil.

Vezani članci Željeznička pruga / Ilustracija Tragedija u Ludbregu: U naletu vlaka poginula djevojka (23) Policija, ilustracija Tragedija na pruzi: U naletu vlaka teško ozlijeđena maloljetna osoba

Ovo je NAJBIZARNIJA željeznička nesreća u povijesti Indije

Prema izvješću novinske agencije Reuters, najmanje su četiri osobe poginule, a ozlijeđeno je više od 60.

Televizijske snimke iz Bronxa prikazuju porazbacane vagone, od kojih se jedan zaustavio samo nekoliko metara od rijeke Hudson.

Vlak je na redovitoj liniji krenuo u 5:54 po lokalnom vremenu, a na glavni njujorški kolodvor - Grand Central Station - trebao je stići u 7.43. Vagoni su iz tračnica iskočili oko 7:20.

DNEVNIK.hr pratite putem iPhone/iPad | Android | Twitter | Facebook

Još brže do svakodnevnih vijesti prilagođenih tebi. PREUZMI
Još lakše do najnovijih vijesti o poznatima. Preuzmi DNEVNIK.hr aplikaciju