Egipatski milijarder dobio fatvu
Egipatski telekomunikacijski magnat Naguib Sawiris, koji se nalazi na popisu najbogatijiih ljudi svijeta, dobio je fatvu jednog fundamentalističkog šeika jer se pobunio protiv islamizacije u Egiptu.
Šeik Jusef al-Badri je tražio od svih muslimana da trenutačno počnu bojkotirati sve telekomunikacijske tvrtke, a posebice Mobinil.
Pročitajte i ovo
Grijeh tog "kršćanina kopta" Naguiba Sawarisa je prema islamskom dekretu šeika al-Badrija što je ocijenio da uz žene s velom ulice Kaira izgledaju poput ulica Teherana.
Al-Badri zamjera Sawirisu zalaganje za laičku državu i što je
sarkastičnim i uvredljivim tonom govorio o islamskom velu.




Obavijesti uključene


