Djevojčica oboljela od dijabetesa bacila se s petog kata
Piše Dr. Ana Kandare Šoljaga,
19. siječnja 2011. @ 22:13
komentari
Slika nije dostupna
Devetogodišnja djevojčica koje je bolovala od dijabetesa počinila je samoubojstvo skočivši s petog kata zgrade.
Podijelite
Djevojčica, koja je počinila samoubojstvo u francuskom gradu Lyonu, morala se pridržavati stroge dijete i svaki je dan primala inzulinske injekcije, piše Reuters.
Šokirani susjedi cijeli dan donose svijeće, cvijeće i plišane igračke na mjesto tragičnog događaja. 'Ona je željela biti kao ostala djeca, bezbrižno se igrati i trčati po naselju', komentirao je tragičan događaj lokalni dječak.
'Bila je jako draga djevojčica, tiha i mirna. Nikako mi ne bi palo na pamet da je u stanju učiniti nešto ovakvo. Ne mogu vjerovati da se bacila kroz prozor', rekao je kućepazitelj zgrade u kojoj je djevojčica živjela.