Manchester United-Milan 3:2

U prvoj polufinalnoj utakmici nogometne Lige prvaka Manchester United je u odličnoj predstavi na svom Old Traffordu svladao Milan sa 3-2 (1-2).

Domaćin je poveo preko Cristiana Ronalda u 5. minuti zahvaljujući katastrofalnoj reakciji Milanova vratara Dide nakon kornera, do kraja prvoga poluvremena rezultat je preokrenuo sjajni Brazilac Kaka dvjema solo-akcijama u 22. i 37. minuti.

Pročitajte i ovo Slika nije dostupna Liga prvaka: Zarada od finala 260 milijuna eura Slika nije dostupna Manchester United želi dovesti braniča Porta Josea Bosingwu

Ipak, prednost Manchester Unitedu pred uzvrat u Milanu 2. svibnja osigurao je Wayne Rooney pogocima u 59. i 90. minuti.

Manchester United: Van der Sar; O'Shea, Brown, Heinze, Evra; Fletcher, Carrick, Scholes; Cristiano Ronaldo, Rooney, Giggs

Milan: Dida; Oddo, Nesta, Maldini (Bonera, 46), Jankulovski; Gattuso (Brocchi, 53), Pirlo, Ambrosini, Seedorf; Kaka; Gilardino (Gourcuff, 84)

Sudac: Vassaras (Grčka)

Gledatelja: 73,820