Obavijesti Video Pretražite Navigacija
nakon preboljenja

Premijer Plenković cijepio se drugom dozom AstraZenece: "Čuvajte svoj život"

Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Nakon što je prošle godine prebolio koronavirus, premijer Plenković odlučio se cijepiti i drugom dozom AstraZenecinog cjepiva.

Premijer Andrej Plenković danas se cijepio drugom dozom AstraZenece. Naime, premijer se cijepio prvom dozom te se u studenom zarazio COVID-om. Sada se nakon dogovora s liječnicima odlučio u potpunosti cijepiti.

Pročitajte i ovo Ilustracija Nove brojke Raste broj zaraženih koronavirusom: Pogledajte nove podatke Ilustracija Kazne i obećanja Prisjeo mu burek od 400 eura: Kamera je sve snimila, no sada će novac dobiti natrag

"Nakon konzultacija s liječnicima, cijepio sam se i drugom dozom AstraZenece nakon preboljenja COVID-19. Pozivam sve koji još dvoje, osobito naše starije sugrađane #cijepise. Cijepljenje je najbolja obrana od razvijanja težih simptoma COVID-19 i hospitalizacija. Čuvajte svoj život", napisao je na Twitteru.

 

 

Još brže do
svakodnevnih vijesti.

Preuzmi novu DNEVNIK.hr aplikaciju
Još aktualnosti
Još vijesti
Pretražite vijesti

Budite u tijeku s najnovijim događanjima

Obavijesti uključene