Izložbu koja prikazuje njihov rad i doprinos zaštiti prirode postavili su prošle godine tijekom Floraarta, međunarodne vrtne izložbe, u suradnji sa Zrinjevcem. Tijekom noći netko je uništio nekoliko panoa, koji su prevrnuti i polupani, dok su neki pošarani zelenim sprejem.
Članica udruge tijekom jutarnje šetnje razočarala se viđenim.
"Upravo sam prošetala Bundekom i s tugom naišla na ove prizore. Najprije sam pomislila da se radi o 'zubu vremena', ali ne, to je prvo jedna generacija proizvela olupine i natjerala vas da ih uklanjate, a onda se nova dična generacija dočepala rezultata vašeg truda i dodala malo ručno/nožnog rada i zelenog spreja", kazala je Vlasta Kulijer, koja je o šteti obavijestila ostale članove Udruge.
Pokušali smo od Zrinjevca doznati što će poduzeti u vezi sa štetom na panoima i hoće li ih ukloniti ili obnoviti, ali do objave članka nismo dobili odgovor.
-
Objavio HALMED
Iz ljekarni se povlače dvije serije popularnog lijeka protiv bolova, evo što učiniti ako ih imate kod kuće
-
Noćna mora na kampusu
Nešto je gadno smrdjelo u zgradi, a kad su otvorili ventilaciju, morali su zvati policiju
-
Počinje isplata
Malo dobrih vijesti za umirovljenike: Na račune stiže od 60 do 160 eura