niz odlazaka
Što se događa u Puli? Službenici poslali otvoreno pismo gradonačelniku, ostavku dala njegova bliska suradnica
Piše DNEVNIK.hr,
02. listopada 2023. @ 20:20
11 službenika i službenica grada Pule poslalo je otvoreno pismo gradonačelniku Zoričiću izrazivši nezadovoljstvo nefunkcioniranjem kompletnog gradskog sustava. Njegova najbliža suradnica podnijela je ostavku.
Najbliža suradnica pulskog gradonačelnika Filipa Zoričića, Anja Ademi – pročelnica Upravnog odbora za urbanizam, investicije i razvojne projekte dala je ostavku nakon čega je 11 službenika i službenica grada Pule poslalao otvoreno pismo Zoričiću izrazivši nezadovoljstvo nefunkcioniranjem kompletnog gradskog sustava.
VOZAČI, OPREZ
Velika akcija policije: Provjeravat će sve, a imaju i poseban uređaj
Upozorenje policije
Hrvati masovno nasjedaju na novu prijevaru: Ovoj poruci ne smijete povjerovati!
u tijeku
Kaos na Bliskom istoku
EU odbio ideju o plaćanju naknade, Trump dao ultimatum: "Obećanja više nisu dovoljna"
Ademi je u protekle dvije godine mandata aktualne pulske gradske vlasti obavljala brojne funkcije, te slovila kao Zoričićeva osoba od najvećeg povjerenja. Ovo je samo jedna u nizu ostavki na pulskom Forumu. U posljednja dva tjedna iz gradske uprave otišlo je čak troje pročelnika.
"Pročelnica za investicije u našem gradu je jutros iz osobnih razloga rekla da bi podnijela ostavku, ja sam to prihvatio i od 1.11. nije više u gradu. Ja sam zahvalan na svemu šta je napravila u ove dvije godine. Mi smo zajedno ušli u gradsku upravu i bila je na mojoj nezavisnoj listi, ali ljudi biraju neke svoje nove puteve, nove izazove", rekao je pulski gradonačelnik.
Dnevnik Nove TV pratite svaki dan od 19 sati, a više o najvažnijim vijestima čitajte na portalu DNEVNIK.hr.
Propustili ste Dnevnik? Pogledajte ga besplatno na novatv.hr.