Spašavali je vatrogasci
FOTO Grozna nesreća u Rijeci, autobus pregazio ženu: "Upozoravali smo na ovo"
Piše D. Vu./Hina,
29. siječnja 2024. @ 12:33
Prometna nesreća dogodila se u samom centru Rijeke. Autobus Autotroleja pregazio je ženu koja je završila pod kotačima. Unesrećenu su morali spašavati vatrogasci podizanjem autobusa.
ANKETA
Pokrenuta peticija protiv Thompsonova koncerta, evo koliko ljudi ju je potpisalo: "Ovo je kapitulacija pred spektaklom"
Spomenuo i Zekoslava Mrkvu
Trump: "PRIJELOMNA VIJEST... Šokiran sam!"
Čudo
Pablo je zaspao u perilici rublja i probudio se tijekom 55-minutnog ciklusa pranja
Prvog radnog dana primjene novog prometnog rješenja u središtu Rijeke, u kojem ulica Riva postaje dvosmjerna, stariju ženu je na raskrižju Veslarske i Ulice Ivana Zajca u ponedjeljak udario autobus gradskog prijevoznika i teško je ozlijedio.
Nesreća se dogodila jutros oko 9 sati. Autobus gradskog prijevoznika Autotrolej, koji je vozio na liniji 5, skretao je udesno iz Veslarske ulice u Ulicu Ivana Zajca, te je kod pješačkog prijelaza pod njegovim kotačima završila žena koja je prelazila ulicu.
Pročitajte i ovo
Podignuta optužnica
Pravila se da je muškarac i zvala sudove da je postavljena bomba: Sad joj prijeti šest mjeseci zatvora
Policija utvrđuje okolnosti nesreće.
Teško ozlijeđena pješakinja je prevezena u riječki Klinički bolnički centar.
Novo prometno rješenje u središtu Rijeke uvedeno je ovoga vikenda, zbog radova na sustavu vodoopskrbe i odvodnje. Za sav promet je zatvorena Adamićeva ulica, dosad najvažnija prometnica za kretanje u smjeru zapada u središtu grada. Promet u tom smjeru je premješten na ulicu Riva i Ulicu Ivana Zajca koje su postale dvosmjerne.
Pročitajte i ovo
Slijedi mu prijava
Policija mu po nalogu suda upala u stan, dobrovoljno im predao kokain i marihuanu
“Žao nam je što je do ovoga došlo, ali upozoravali smo. Sada ćemo definitivno tražiti da se ovaj pješački izmjesti jer lokacija nije dobra. Razmišljamo o tome i da se dio linije preseli na sjeverni koridor”, rekla je Kristina Prijić, glasnogovornica Autotroleja, tvrtke čiji je autobus sudjelovao u prometnoj nesreći.