Slika nije dostupna
Slika nije dostupna

Dogodilo se i to...Razvratno srpsko imanje bogatije je za još jedan seksualni odnos, a kada je u pitanju nasrtanje na ženski rod, čini se da maneken Bane ima najviše sreće.


I po svemu sudeći, on je jedini na Farmi koji je 'dobio', i to ne samo jednom, tako da je definitivno optužbe da je homoseksualac stavio u drugi plan.

Vezani članci Slika nije dostupna Maneken zaskočio Vendi u krevetu da joj dokaže kako nije gej! Slika nije dostupna Političar pere spolni organ u umivaoniku, pjevačica nudi silikone!

Nakon njegovog seksa sa Natalijom koja je unijela pravi nered u svoju obitelj koja je dotični scenarij pratila preko malih ekrana, Bane se sada bacio na novu žrtvu, ali ovaj događaj ipak nije promaknuo kamerama srpske Farme kao prvi. U glavnim ulogama su on i Katarina koja se nakon izvjesnog nećkanja ipak opustila pod njegovim zavođenjem i unatoč priznanju da je zauzeta, nije se othrvala njegovom pokušaju te su svoje čežnje za seksom podmirili ispod pokrivača, prenosi Kurir.

>> Političar prijetio transvestitu batinom, a njegovoj ženi skočio tlak

Ona je bila okrenuta njemu leđima dok je Bane preuzeo cijelu radnju na sebe, a iako kamere nisu do kraja i detaljnije prenijele cijelu priču između njih dvoje, teško da su zaspali. A i kamere su zasigurno s razlogom ipak podlegle cenzuri. U svakom slučaju, Banetu se očito upornost isplatila jer nakon što je odbijen u više navrata, konačno mu se pružila prilika da se seksualno zadovolji. Obzirom na broj njegovih pokušaja, bilo je i vrijeme.
 

Još brže do svakodnevnih vijesti prilagođenih tebi. PREUZMI
Još lakše do najnovijih vijesti o poznatima. Preuzmi DNEVNIK.hr aplikaciju