Nogometna je liga otužna i nezanimljiva , ali to nije ništa novo. A košarka koja je ionako već godinama na niskim granama, sad je dotaknula dno. Silni milijuni i milijuni duga u Ciboni, 60- 70 tko će to točno znati. Igrači bez plaće osam mjeseci, a sad bi na bubanj čini se mogla i klupska imovina! Gdje su završili silni milijuni? Kako to da nitko nije ranije primijetio da se dug gomila?
Pročitajte i ovo
MUČAN SLUČAJ
Određen istražni zatvor osumnjičenom za brutalno premlaćivanje i smrt Milana Drače: Jedno još nije poznato
Ubojstvo Milana Drače
Policija objavila kako je ubijen bivši HDZ-ov vijećnik: Nasrnuo je na njega kod groblja...
POGODIO SVE BROJEVE
Netko je večeras postao bogatiji za čak 87 milijuna eura!
zračni udari
Amerika izvela nove napade na Iran
Užarena Europa iz svemira
Europa gori: Satelitske snimke otkrivaju zastrašujuće temperature tla
Obično kad ne platim jednu ratu struje već za 15 dana netko to primijeti i šalje opomenu zbog 214 kuna. Kako to da nitko ne reagira kada se radi o tisućama ili stotinama tisuća kuna? Kako je uopće moguće napraviti takav dug, a da to nitko ne primijeti dok već nije kasno? Tko je, kako i zašto napravio enormni dug nekada velikog kluba? Zbog koga to klub velike povijesti pleše na rubu?
Identično pitanje može se postaviti i kada je košarkaški klub Zadar u pitanju. 40 milijuna kuna ukupnog duga, klub se guši u problemima, besparici, dugovima, igrači ne primaju plaću, a baš kao u Zagrebu i u Zadru se svi čude! I dok zadarski gradonačelnik pokušava od lokalnih poduzetnika užicati koju kunu za spas zadarske košarke, ugovore i poslovanje kluba već danima češljaju policija i USKOK, a u klubu vlada šutnja.
Što će na kraju otkriti istrage u Zadru? Vjerojatno baš ništa! Ne zato jer se ništa protuzakonito nije dogodilo, već zato što će to jednostavno biti pomirljivije rješenje, koje neće previše talasati! A smislit će se već neko šturo priopćenje, s nekim nerazumljivim pravnim besmislicama!
I kad se velike sportske priče pretvore u crnu kroniku treba nam barem tračak nade da je sport ipak nešto veliko, pozitivno i lijepo!
Za takvu se veliku i pozitivnu priču ovaj tjedan i to na najljepši mogući način pobrinuo Ivan Ljubičić! Nikada se nije predao ni odustao, Ljubo je danas u životnoj formi, a na turniru u Indian Wellsu proslavio je 31. rođendan i najbolji rođendanski poklon, poklonio si je sam. Ljubo je redom pomeo sve protivnike! Od niže rangiranih, pa do onih najjačih...
Đoković, Nadal i Roddick morali su mu na kraju zapljeskati, baš kao i svi mi! Sretan ti rođendan Ljubo!
>> Arhiva