bio na bračnom putovanju

Nakon 20 dana pronađen Bosanac koji je nestao Istanbulu

Enver i Sanela Burić Foto: Facebook / Screnshoot
Nakon 20 dana potrage, pronađen je državljanin BiH Enver Burić koji je zadnji put viđen u Istanbulu 30. prosinca.

Muškarac iz Bosne i Hercegovine, Enver Burić, koji je nestao tijekom bračnog putovanja u Istanbulu, pronađen je nakon 20 dana.

Njegova supruga, Sanela Burić, 30. prosinca je prijavila nestanak svog supruga nakon što ga nije vidjela više od 24 sata. Nestanak je prijavljen policiji u Istanbulu, a obaviješten je bio i Generalni konzulat BiH, ali i Ambasada BiH koja se nalazi u glavnom turskom gradu Ankari. 

Nakon višetjedne potrage, Sanela se vratila u BiH gdje je slučaj također prijavila i policiji.

Klix.ba piše kako je Sanela Burić u petak informirala Policijsku stanicu u Visokom da su je iz Ambasade BiH u Ankari obavjestili da je joj suprug pronađen.

Trenutno se nalazi u deportacijskom centru te će uskoro krenuti nazad za BiH. Zasad nisu poznate okolnosti nestanka.

Pročitajte i ovo nestala u ponedjeljak Tužan kraj velike potrage u susjedstvu: Pronađeno tijelo Ivone Savićević

 

Pročitajte i ovo naređena evakuacija VIDEO Gori jedna od najvećih tvornica baterija na svijetu

 

Povezane teme