Vidio NLO, ministarstvo obrane mu zabranilo pričati o tome
London, 14.09.2008., 15:05 | The Sun
Umirovljeni zaposlenik RAF-a (Royal Air Force), 64-godišnji Alan Turner, kaže kako je uvjeren da je na radaru vidio cijelu flotu NLO-a, ali su mu službenici ministarstva obrane rekli kako to nikome ne smije reći.
Alan Turner kolegama je ispričao kako je ostao zapanjen nakon što se 35 veoma brzih letjelica pojavilo na njegovom ekranu kada je 1971. godine nadzirao rad radara u bazi Soley.
Turner koji je bio glavni rukovodioc operatera radarskog sistema Royal Air Forcea 29 godina, rekao je kako su letjelice snimljene na visini od 900 do 18.000 metara te brzinom od gotovo 500 kilometara na sat.
Neobično je bilo i to što je svakih nekoliko sekundi jedan od letećih objekata iznanada nestao s radara, a zamijenila bi ga neka druga letjelica nekoliko trenutaka kasnije.
Turner je rekao kako su NLO-e istočno od Salisbury Plaina primjećeni na šest vojnih radara i na radarima Heathrowa te su svi o tome neobjašnjivom fenomenu podnijeli izvješće.
Turner je nacrao i kartu na kojoj je obilježio njihov let između točaka na kojima su viđeni poput RAF Lynehama, Wiltsa te na navigacijskom transmiteru letjelice u parku Brookmans.
Tri dana kasnije, ministarstvo obrane posjetilo je RAF i osoblju dalo upute da 'nikada više ne govore o incidentu'.
'NLO-i su činjenice, pojavljivali su mi se na radaru. Ono što sam vidio protivilo se svakoj logici i iskreno bilo je izvanredno. Nisam ih vidio samo ja. Više od 30 mojih kolega i operatora na Heathrowu ih je vidjelo', rekao je Turner koji je u mirovinu otišao 1995. godine.
'Odmah sam znao da to nije konvoj vojnih aviona. Jedine letjelice s tim obilježjima nisu mogle održavati tako savršenu formaciju. Također, naše letjelice proizvode mnogo buke, a nitko nije čuo ništa tijekom sporne noći 1971.', zaključio je Turner.
(Foto: The Sun)
Zadnji komentar
Nisam u potpunosti siguran što da kažem na sve ovakve slučajeve. No evo kako razmišljam. Izašao evo momak i rekao da je vidio NLO, uvažen gospodin, ima kredibilitet i sve. OK. Ako je on to vidio i još 30 njegovih kolega, interes mu je da to izađe u javnost, s obzirom da je s tom pričom istupio, zašto ne kontaktira te svoje kolege, koji su također vjerojatno umirovljeni, ako ne svi, bar neki, pa da ih je više koji će tvrditi istu priču, pa će priča dobiti na snazi. Prijete im smrću? Ako je tako, zašto onda sada izlazi sa pričom u javnost? Znači prijete mu da će izgubiti život sve dok ne ode u mirovinu? :) Funny. Zašto nitko od tih svih ljudi nije po skrivečke u javnost anonimno dao bar jedan dokument koji bio dao neku dokumentaciju...Za sada sve ostaje na rekla kazala. Zašto tako kritički gledam na sve? Zato što smatram da tako treba gledati na sve, jer je tako teže podlegnut manipulaciji opčenito...
A ima nas više koji smo vidjeli NLO. Negdje u jesen 1994. vidio sam ,srećom u društvu tako da nas je više, NLO. Zvao sam kontrolu leta na Plesu i rekli su mi da su primili puno poziva na potezu ZG Dubrava - Vrbovec. Bilo je fantastično vidjeti jer na takav način ne leti ništa poznato.
gledao sam na nekoj njemackoj tv (nisam razumio ni k...)
likovi su zvali muriju da prijave da je nlo sletio
oni su ih prebacili na MUP a oni na MVP
oni su ih prebacili na ministra
koji se poceo smijati jer je mislio da je to nekakva zajebancija
rekli su mu kako to da frencuska ima cijeli plan razraden
ak se javi muriji koga oni trebaju zvati
tko osigurava mjesto sljetana
ma sve pa cak i tko smije imati standove s hranom kraj mijesta pada
ministar je rekao da ce se pozabaviti tim pitanjem
znaci to imaju francuzi
imaju i ameri (FBI za sve zaduzen)
i rusi brijem da imaju
a nitko u nista ne vjeruje
Kao da je on jedini službenik u zrakoplovstvu koji mora šutiti, ima njih na stotine ali im se priti životom pa onda je bolje šutiti i ostati živ, i onda kažu to je bija meteorološki balon ili već nešto izmisle samo da narodu zamažu oči.
http://www.galaksija.com/planeta.htm


























