Piše Saša Fišter,
12. rujna 2013. @ 08:42
komentari
Teleportacija zaista postoji? Ili možda ne?
San svakog od nas je mogućnost teleportacije. Koliko god maštali o tome, izgleda kako nećemo tako brzo doživjeti nešto što u Star Treku postoji još od 70-ih.
Podijelite
San svakog od nas je mogućnost teleportacije. Koliko god maštali o tome, izgleda kako nećemo tako brzo doživjeti nešto što u Star Treku postoji još od 70-ih.
Ako se nađete u trgovačkom centru i vidite kapsulu za teleportaciju, siguran sam da ćete ići pogledati o čemu se radi. Ova fora je zapravo reklama za film Star Trek Into Darkness, i to jedna vrlo dobra!
Kakve su reakcije ljudi nakon što su uspjeli "teleportirati" ljude pogledajte u videu iznad.