Tijekom svađe oko prodaje psa ubijeni su trogodišnje dijete i dvije odrasle osobe. Incident se dogodio u subotu oko 22 sata u stambenom naselju na Floridi.
Pomoćnik šefa ureda u Jacksonvilleu, J. D. Stronko rekao je novinarima da je petero ljudi, uključujući i dijete otišlo u luksuzni stambeni kompleks da bi se sastali s ljudima i dogovorili prodaju pasa, piše Fenix.
Zatim je došlo do pucnjave koja je izbila tijekom svađe te je troje ljudi poginulo, a jedna osoba je ranjena. Svjedoci su policiji rekli da su dvojica muškaraca pobjegla u automobilu.
Stronko je istaknuo da su dvije poginule osobe i jedna ranjena bili u 20-im godinama.
Najčitanije
-
Tragičan kraj
Djevojčica za kojom je tragala cijela regija pronađena mrtva: Policija otkrila detalje stravičnog ubojstva
-
još jedan incident
FOTO Katastrofa na Jakuševcu! U odronu smeća stradala tri radnika, jedan ostao bez ruke, Tomašević: "Za ovo mora biti sankcija"
-
Tragedija u Španskom
FOTO/VIDEO Buknuo požar u stanu u Zagrebu: Jedna osoba smrtno stradala, očevid u tijeku