Nakon što 'švercer' nije želio napustiti autobus, kontrolorka je zatražila vozača da nikoga ne pušta van do dolaska policije.
Podijelite
Oko 20 putnika autobusa 15-ak su minuta bili zarobljeni u Cvijićevoj ulici u Beogradu, jer jedan putnik nije imao kartu, pa je kontrolorka naredila vozaču za zaustavi autobus i ne otvara vrata do dolaska policije, piše 24sata.rs.
'Urlali smo na vozača da otvori vrata i da nas pusti da izađemo, ali on to nije učinio. To što netko nema kartu nije moj problem, kao ni ostalih putnika. Stalno pričaju kako ugnjetavaju kontrolore, a što je sa zlostavljanim putnicima koji svašta trpe u prijevozu', ispričala je 33-godišnja putnica Ivana J.