Fabrizio Corona, hrvatskoj javnosti poznatiji kao bivši suprug manekenke Nine Morić umiješao se u skandal razgolićenih fotografija Silvija Berlusconija.
Podijelite
Corona uvjereno tvrdi kako su sporne fotografije u posjedu napuljske mafije koja ih pokušava prodati trač novinama. 'Predstavnici poznatog talijanskog tjednika otputovali su u Napulj kako bi kupili fotografije od podzemlja', kazao je Corona, inače vlasnik foto agencije za slavne, talijanskoj televiziji.
Corona je prvo izjavio kako je na fotografijama premijer Berlusconi kao od majke rođen, no poslije se predomislio i kazao kako ni jedna fotografija nije 'opscena'. Također poriče da je ikad imao sporne snimke kod sebe, te kaže kako su mu nekoliko puta provaljivali u agenciju i uzimali diskove s fotografijama.