HSP provodi anketu među Osječanima kao dio promidžbene kampanje

Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Predsjednik HSP-a i kandidat za osječkoga gradonačelnika, na prijevremenim lokalnim izborima, 9. ožujka, Anto Đapić izjavio je danas u Osijeku da će stranka, provedbom ankete u gradskim četvrtima, pod nazivom "Bi-nebi", nastojati ostvariti novi oblik komunikacije s građanima i tako doći do odgovora koji su projekti od značaja za građane.
Još aktualnosti
 
Pretražite vijesti

Budite u tijeku s najnovijim događanjima

Obavijesti uključene