Slika nije dostupna
Slika nije dostupna

Bicikliranje je jedna od aktivnosti u kojoj djeca SOS Dječjeg sela iznimno uživaju te je upravo zato ova zabavna i zdrava navika odabrana kao motiv kampanje.


Ususret tradicionalnoj SOS biciklijadi koja će se 30. svibnja 2015. održati u SOS Dječjem selu Lekenik, udruga SOS Dječje selo Hrvatska pokrenula je kampanju „Bicikliraj i doniraj“ kojom se želi motivirati sve one koji tog dana ne mogu biti u Selu da bez obzira na to sjednu na bicikl gdje god se nalazili, a fotografiju s bicikliranja podjele na društvenim mrežama koristeći hashtag #SOSbiciklijada i u nastavku rečenice: Okreni pedale i broj telefona 060 90 55. Bicikliraj i nazovi jer zdravi život svatko voli! Ovom objavom podižu svijest o djeci koja su svoj novi dom našla u SOS dječjim selima te potiču na pozivanje humanitarnog broja telefona 060 90 55.

Vezani članci Slika nije dostupna SOS Dječje selo Hrvatska traži SOS mame

Znate li kome djeca vjeruju više nego braći i sestrama?

Bicikliranje je jedna od aktivnosti u kojoj djeca SOS Dječjeg sela iznimno uživaju te je upravo zato ova zabavna i zdrava navika odabrana kao motiv kampanje. „Ove godine htjeli smo dati priliku i onima koji ne mogu biti uz nas da putem društvenih mreža i pozivom na humanitarni broj pruže podršku djeci SOS dječjih sela te doniraju sredstva koja su nužna kako bi im pružili topli dom i obrazovanje koje zaslužuju.“, izjavila je Marinka Šenjug, voditeljica fundraising odjela SOS Dječjeg sela Hrvatska.

Više informacija o udruzi SOS Dječje selo Hrvatska i načinima doniranja potražite na internetskoj stranici www.sos-dsh.hr.

DNEVNIK.hr pratite putem iPhone/iPad | Android | Twitter | Facebook  

Još brže do svakodnevnih vijesti prilagođenih tebi. PREUZMI
Još lakše do najnovijih vijesti o poznatima. Preuzmi DNEVNIK.hr aplikaciju