Makedonska državljanka poginula je u petak ujutro na autocesti A3 kod čvora Okučani kad je vozilo njemačkih registarskih oznaka, u kojem je ona bila suvozačica, sletjelo u odvodni kanal i prevrnulo se na krov.
Na mjesto događaja odmah su upućeni policijska ophodnja, pripadnici vatrogasne i vučne službe te Hitna pomoć.
Potvrđeno je da je jedna osoba, suvozačica, smrtno stradala, dok je vozač odbio ponuđenu liječničku pomoć. Radi se o državljanima Sjeverne Makedonije.
Policijski službenici Policijske uprave brodsko-posavske i Županijsko državno odvjetništvo u zajedničkoj suradnji nastavljaju s očevidom u cilju utvrđivanja okolnosti vezanih za prometnu nesreću, izvijestila je glasnogovornica te policijske uprave Kata Nujić. (Hina)