Radnik HEP-a pao s dalekovoda i preminuo
Prilikom završetka rutinskog posla na stupu dalekovoda Slavonski Brod - Požega, smrtno je stradao djelatnik
Hrvatske elektroprivrede Igor Korman (22) zaposlen u Prijenosnom području Osijek, priopćeno je iz HEP-a.
Pročitajte i ovo
Do nesreće je došlo jer je radnik izgubio ravnotežu i pao s
dalekovoda te je na mjestu preminuo.
- Prema našim prvim informacijama u trenutku nesreće nije došlo do propusta u organizaciji rada niti primjeni propisa o zaštiti na radu. U tijeku je uviđaj koji obavlja inspekcija rada, policija i istražni sudac, navodi se u priopćenju.




Obavijesti uključene


