Ulaz na hitni prijem Rebra, ilustracija
Ulaz na hitni prijem Rebra, ilustracija Foto: Josip Regovic/Pixsell/Pixsell

Zbog brutalnog napada na hitnom prijemu KBC-a Rebro u Zagrebu policija je uhitila dvojicu muškaraca starosti 26 i 21 godinu koji se trenutno nalaze u službenim prostorijama policije.


U tučnjavi Hitnom prijemu zagrebačkog KBC-a Rebro u nedjelju rano ujutro teško su ozlijeđena dvojica, a jedna djevojka lakše.

Zagrebački policajci su u sklopu kriminalističkog istraživanja obavili više obavijesnih razgovora te su, kako je u ponedjeljak priopćeno iz policije, uhitili dvojicu muškaraca starosti 26 i 21 godinu koji se trenutno nalaze u službenim prostorijama policije na kriminalističkom istraživanju. Ono je i dalje u tijeku uz intenzivne mjere traganjima za ostalim mogućim počiniteljima.

KBC Zagreb, ilustracija Izbila tučnjava na Hitnom prijemu KBC-a Rebro: Ozlijeđena dvojica mladića i djevojka
Ulaz na hitni prijem Rebra, ilustracija Liječnici i medicinske sestre osuđuju napad na hitnom prijemu KBC-a Zagreb

Podsjetimo, u nedjelju oko tri sata ujutro, iz zasad neutvrđenog razloga, četvorica nepoznatih počinitelja fizički su na Hitnom prijemu zagrebačkog KBC-a Rebro napala dvojicu muškaraca od 24 i 25 godina, a ptoom su došli do osobnog vozila marke Audi A4, u kojem se nalazila 23-godišnjakinja te su i nju fizički napali i oštetili vozilo.

Dvojica muškaraca od 24 i 25 godina su teško ozlijeđena, dok je 23-godišnjakinja lakše ozlijeđena.

Još brže do svakodnevnih vijesti prilagođenih tebi. PREUZMI
Još lakše do najnovijih vijesti o poznatima. Preuzmi DNEVNIK.hr aplikaciju