Dnevnik.hr
Srušen je i posljednji kat Vjesnika, ostalo je samo prizemlje nebodera spaljenog u velikom požaru, a s njime i hrpa građevinskog i drugog otpada. Bager, koji je proteklih tjedana grickao kat po kat nebodera, do prije nekoliko trenutaka raščišćavao je lokaciju. Ovime je rušenje ušlo u samu završnicu, ali posao još uvijek nije gotov.
Obavijesti uključene