Dnevnik.hr
Na Policijskoj akademiji "Prvi hrvatski redarstvenik" u Zagrebu, održana je svečana prisega povodom završetka školovanja četvrte klase učenika Policijske škole "Josip Jović". Posebno su nagrađeni učenici koji su školovanje završili s uspjehom 5,0 - njih 15 od 138, među kojima je čak 60 posto učenica.
Obavijesti uključene