Amerikanka Johnson zlatna na gredi

Američka gimnastičarka, 16-godišnja Shawn Johnson osvojila je zlatnu medalju na gredi na OI u Pekingu. Trostruka svjetska prvakinja iz 2007., koja je očekivala veliku berbu medalja, tek je posljednjeg dana gimanstičkih natjecanja došla do prvog zlata na OI u Pekingu.

Srebro je osvojila njena sunarodnjakinja Nastia Liukin, koja je bila pobjednica u višeboju. Kineskinja Cheng Fei uzela je broncu.

Pročitajte i ovo Theresa May (Foto: AFP) Novi ministar Britanska premijerka May imenovala novog ministra vanjskih poslova nakon ostavke Borisa Johnsona Slika nije dostupna Usudite se pogledati video Hrabrost ili ludost? Hodanje po nebu - novi hit u Rusiji

Najveća favoritkinja za zlato Kineskinja Li Shanshan pala je sa grede, te je završila na šestom mjestu.