Povodom desetgodišnjice trijumfa na Svjetskom prvenstvu 1998. godine, Francuska i reprezentacija zvijezdi odigrale su revijalnu utakmicu, a za zvijezde je lijepi gol zabio naš Davor Šuker.

Francuska momčad iz 1998. godine, predvođena Zidaneom i tadašnjim izbornikom Jacquetom, odigrala je 3:3 sa svjetskim zvijezdama, među kojima su bili i naši proslavljeni igrači Davor Šuker i Zvonimir Boban.

Šuker se posebno istakao na ovoj utakmici sjajnim pogotkom u 90. minuti, kada je ispremiješao obranu domaćina i smireno poslao loptu u mrežu. Tako je Šuker ponovo zabio Francuzima, kao i u polufinalnoj utakmice 1998. godine, kada nam je Thuram zapaprio i uskratio nam finale.

Za Francuze su strijelci bili Zidane, Guily i Diomede, a za zvijezde Butrageno, Pauleta i Šuker.

Sastavi su bili:

Francuska: Barthez – Blanc, Desailly, Leboeuf, Lizarazu – Thuram, Karembeu, Zidane, Djorkaeff, Deschamps – Guivarc'h (rezerve: Candela, Dugarry, Lamouchi, Lama, Boghossian, Dacourt, Giuly, Trezeguet, Diomede, Charbonnier, Keller, Pires).

Svijet: Zuberbühler – R. Song, Hierro, Couto, Le saux – Boban, Davids, Nakata, Karpin – Zola, Butragueño (rezerve: Sonny Anderson, Van Hooijdonk, Casagrande, F. de Boer, Šuker, Pauleta, Litmanen, Saib, Jørgensen, Leonardo).

Nažalost, utakmicu je zasjenila pogibija mladog navijača, koji je poginuo u prometnoj nesreći na putu prema Stade de Franceu. Za 10-godišnjeg dječaka održana i minuta šutnje na početku susreta.