Modrić zabio protiv Leyton Orienta

Hrvatski nogometni reprezentativac Luka Modrić postigao je prvi pogodak u dresu engleskog premierligaša Tottenhama. Londonski sastav je u pripremnom susretu protiv Leyton Orienta slavio na Brisbane Roadu 5:1, a Luka je postigao treći pogodak za Spurse. Modrić se upisao među strijelce u 52. minuti udarcem s ruba kaznenog prostora nakon asistencija Lennona.

Utakmica nije najbolje krenula za Tottenham. Leyton Orient je poveo sjajnim pogotkom Demetrioua u četvrtoj minuti. Domaćin je vodstvo držao do 46. minute kada je izjednačio Bent. Minutu kasnije Lennon je doveo Tottenham u vodstvo, a potom je Luka povećao na 3:1. Posljednja dva pogotka za Spurse postigao je Bent (60, 77). Modrić je igrao do 60. minute kada je umjesto njega u igru ušao O'Hara.

Pročitajte i ovo Slika nije dostupna Radnici DES-a u štrajku 'Mi ćemo ovdje umrijeti, ali nećemo Kerumovim ljudima dopustiti da uđu' Slika nije dostupna Rođen carskim rezom Luka Modrić postao tata