Turski reli: Hirvonen pobijedio i preuzeo vodstvo u ukupnom poretku

Finski vozač Mikko Hirvonen (Ford Focus) pobijedio na Turskom reliju, osmoj utrci Svjetskog prvenstva. To mu je druga ovosezonska pobjeda, nakon trijumfa u Jordanu, te šesta u karijeri.

Drugo mjesto pripalo je njegovom sunarodnjaku Jari-Mattiju Latvali (Ford Focus), koji je zaostao samo 7,9 sekundi, a treće mjesto osvojio je četverostruki svjetski prvak Francuz Sebastien Loeb (Citroen C4) sa zaostatkom od 25,7 sekundi.

Pročitajte i ovo Zelesnki, Meloni, von der Leyen, Croo Dvije godine Dvije godine Ukrajinci žive u paklu rata, Zelenski poručuje: "Pobijedit ćemo i to će biti najbolji dan u našim životima" ZET autobusi pijani 50-godišnjak Brutalno napadnut ZET-ovac: Lupao po vratima busa, a kad mu je vozač otvorio, udarao ga šakom u glavu

Ovom pobjedom Hirvonen je preuzeo vodstvo u ukupnom poretku Svjetskog prvenstva sa 59 bodova, a slijedi ga Loeb sa tri boda manje.