Taman je sve izgledalo kako na odmoru na Karibima neće isplivati na površinu nagla i nasilna narav Amy Winehouse, ali zahuktavanje frke je dio njenog karaktera.
Podijelite
Amy Winehouse zalila je vinom jednu gošću hotela u kojem je odsjela u St. Luciji na Karibima, nakon čega se odbila ispričati za incident. Dio britanskih medija navode kako se gosti općenito žale na njezino ponašanje tijekom doručka, jer navodno maltretira njih i osoblje hotela svojim nesređenim ponašanjem, ali je to njezin glasnogovornik opovrgnuo.
Žena koja je zalivena čašom vina, nije podigla sudsku optužnicu protiv pjevačice kako bi izbjegla neugodnosti s lokalnom policijom. Amy joj se na kraju ipak ispričala, nakon što su reagirali njezini prijatelji. Čini se kako se pjevačica i pored toga što se osunčala i nabacila par kilograma teško odvikava od nasilnog alkoholičarskog ponašanja.