>> VIDEO: Predrag Vušović pao s mopeda i razbio glavu
Pređo dematira medije Predrag Vušović: Nisam imao dva promila, imao sam više! Piše A. V., 15. srpnja 2009. @ 20:13 komentari Slika nije dostupna Prvi put nakon što je u padu s motora zadobio ozljede po cijelom tijelu jučer je pred publikom nastupio i glumac Predrag Vušović Pređo, ekipa IN magazina razgovarala je s njim nakon predstave. Podijelite >> VIDEO: Predrag Vušović pao s mopeda i razbio glavu tri vijesti o kojima se priča Svi dišu na škrge Meteorolog Čačić najavio kada stiže kraj toplinskog vala, a nutricionist udijelio važan savjet uslijed velikih vrućina U SAD-u Proslava nakon utakmice Svjetskog prvenstva završila krvavo: Četiri osobe upucane samo jedan komentar Hrvatsku uzdrmao slab potres Najčitanije kakav podatak! Kad je Nikola Vlašić zabio Luka Modrić je srušio svjetski rekord! Hvali Vatrene Srpski novinar: "To vam je Hrvatska! Igraju negledljivo, ali jedna stvar...." ogromna zarada Uložio 1,1 milijuna dolara na utakmicu Hrvatske i Gane, evo na što se kladio
A najbolji su prijatelji Svaka podvala osveta je za neku prošlu: 'Drogirao me je. To je zločin! Mogu te tužiti!'