nakon sudara

O strašnoj nesreći oglasio se Trump: "Nije dobro!!! To je trebalo biti spriječeno"

Donald Trump
Donald Trump Foto: Afp
Donald Trump objavio je nakon strašne nesreće da je sudar putničkog zrakoplova i helikoptera trebao biti spriječen. "Nije dobro," poručio je.

Američki predsjednik Donald Trump oglasio se društvenim mrežama nakon tragične nesreće u kojoj je došlo do sudara putničkog zrakoplova i helikoptera. Strahuje se da su deseci ljudi poginuli.  

"Zrakoplov je bio na savršenoj i rutinskoj liniji prilaza zračnoj luci. Helikopter je išao ravno prema zrakoplovu dulje vrijeme," rekao je Trump. 

Uzrok nesreće nije poznat, a FBI je isključio terorizam. 

Trump je postavio nekoliko pitanja o nesreći. 

"Noć je bila vedra, svjetla u avionu su blještala, zašto se helikopter nije podigao ili spustio ili okrenuo”, rekao je Trump.

"Zašto kontrolni toranj nije rekao helikopteru što da radi umjesto da je pitao vide li avion. Ovo je loša situacija koju je trebalo spriječiti. NIJE DOBRO!!!", zaključio je Trump. 

Pročitajte i ovo Sudar aviona i helikoptera iznad Washingtona - 4 drama na nebu Otkriveno je što se događalo prije sudara aviona i helikoptera: "Vidite li avion?"

Pročitajte i ovo u SAD-u VIDEO Nadzorna kamera snimila trenutak sudara putničkog aviona i helikoptera

Pročitajte i ovo tragedija u Washingtonu FOTO Deseci mrtvih u sudaru zrakoplova i helikoptera: Iz ledene rijeke izvučeno više od 30 tijela