Čačić zaboravio osobnu

Kosor došla na izbore i shvatila da joj je istekla osobna iskaznica

Slika nije dostupna
Bivšoj premijerki Jadranki Kosor glasovanje na parlamentarnim izborima danas nije išlo baš glatko. A ni Čačiću.

Radimiru Čačiću glasovanje je uspjelo tek iz drugog pokušaja. Čačić je, naime, osobnu iskaznicu zaboravio kod kuće pa se morao vratiti po nju.

Slična situacija dogodila se i Jadranki Kosor s nezavisne liste. Njoj je osobna istekla pa je morala po potvrdu Državnog ureda za upravu. Nakon dostavljenih dokumenata, oboje su obavili svoju građansku dužnost.

Bivša premijerka Jadranka Kosor u prvom pokušaju nije uspjela glasovati na parlamentarnim izborima na svom biračkom mjestu na zagrebačkim Ravnicama.

Naime, zbog istekle osobne iskaznice nije bila na biračkom popisu pa za glasovanje treba ishoditi potvrdu državnog ureda.
 

Pogledaj na Twitteru
Greška tijekom preuzimanja Tweet-a. Možda je pobrisan.

DNEVNIK.hr pratite putem iPhone/iPad | Android | Twitter | Facebook  

Povezane teme