HAK

Zbog olujnog vjetra neke ceste otvorene su samo za osobna vozila

Ilustracija Foto: Getty Images
Povećana je gustoća prometa, a na pojedinim dionicama vozi se usporeno uz povremene zastoje.

Autocesta A6 Rijeka-Zagreb između čvorova Kikovica i Delnice zbog olujnog vjetra otvorena je samo za osobna vozila, a obilazak je za ostala vozila državnom cestom kroz Gorski kotar, izvijestio je u o stanju u prometu petak ujutro Hrvatski autoklub (HAK) .

Zbog olujnog vjetra samo za osobna vozila otvorena je i državna cesta Maslenica-Zaton Obrovački kao i Paški most. Autocesta A1 Zagreb-Ploče-Karamatići između čvorova Sveti Rok i Posedarje otvorena ja za sve skupine vozila.

Zbog vjetra je na na autocesti A7 između čvorova Rijeka istok i Šmrika te na Jadranskoj magistrali (DC8) između Novog Vinodolskog i Senja zabrana prometa za autobuse na kat, vozila s kamp-prikolicama i motocikle, a između Karlobaga i Svete Marije Magdalene dodatno je zabrana za dostavna i vozila s natkrivenim teretnim prostorom.

Povećana je gustoća prometa, vozi se usporeno uz povremene zastoje na autocesti A4 Goričan-Zagreb između čvorova Popovec i Zagreb istok u smjeru Zagreba.

Najnovije informacije o stanju u prometu pratite na internetskoj stranici Hrvatskog autokluba.

Pročitajte i ovo Opasno vrijeme DHMZ izdao posebno upozorenje: Stižu velike količine kiše

Pročitajte i ovo Hitne službe na terenu VIDEO Dva snažna potresa pogodila Aziju: Urušila se zgrada, više od 40 osoba ostalo zarobljeno

Pročitajte i ovo Hitne službe na terenu FOTOGALERIJA Dramatični prizori: Borba s poplavama na istoku Hrvatske

Pročitajte i ovo Reakcija i Bijele kuće Putin prvi put objavio plan koji se nikako neće svidjeti Zelenskom

 

Povezane teme