Snimka prve i druge vožnje Ivice Kostelića

Ivica Kostelić (+0,48) osvojio je treće mjesto u trećem ovosezonskom slalomu Svjetskog kupa u talijanskoj Alta Badiji. Švedski skijaš Markus Larsson pobjednik je slaloma Svjetskog kupa u talijanskoj Alta Badiji, a drugi je Amerikanac Ted Ligety (+0,19).

Ovo su prvi slalomski bodovi za Ivicu u ovoj sezoni, budući da utrke u Leviju i Beaver Creeku nije uspio završiti.

Prije osam dana Ivica Kostelić pobijedio je na super-kombinaciji u Reiteralmu, a današnji rezultat u slalomu potvrda je da je njegova forma u usponu.

Treba napomenuti i da Ivica ove sezone ima puno problema sa kvalitetom skija za slalom.

Drugi hrvatski predstavnik Dalibor Šamšal završio je na 58. mjestu i nije uspio izboriti drugu vožnju.