top box 1 test
245991
245991
245991
245991
245991

Na 15. maratonu lađa u Metkoviću sudjelovalo 38 ekipa

  • , 11.08.2012., 21:58
  • Autor:
  • 6 komentara

U Metkoviću je održan 15. maraton lađa, a maraton su pratili predsjednik Ivo Josipović i zagrebački gradonačelnik Milan Bandić.

 
 
 
 
Iz DNEVNIKA: 15. maraton lađa u Metkoviću
Iz DNEVNIKA: 15. maraton lađa u Metkoviću

Ove je godine u maratonu sudjelovalo 38 ekipa iz cijele Hrvatske. Podršku veslačima došao je pružiti i predsjednik Republike Ivo Josipović.

'To nije samo obogaćenje turističke ponude, nego je zaista i očuvanje baštine, stvaranje novih prijateljstava. Ovdje su ljudi iz cijele Hrvatske, iz kontinentalne, ne samo iz ovog dijela, iz Bosne i Hercegovine. Jednom riječju ovo je zaista jedan festival prijateljstva i tradicije', rekao je Josipović.

>> 14. maraton lađa na Neretvi

Maraton se vozi od Metkovića do Ploča u ukupnoj dužini od oko 22 kilometra. Ove godine ondje se okupilo dvadesetak tisuća znatiželjnika, a sve su organizirai Udruga lađara Neretve i Dubrovačko-neretvanska županija te neretvanski gradovi, Metković, Opuzen i Ploče uz visoko pokroviteljstvo predsjednika RH, Ive Josipovića.

Pratite najnovije vijesti bilo kada, bilo gdje. Pratite nas na Facebooku i Twitteru. Pratite DNEVNIK.hr putem iPhonea i ANDROID mobilnih uređaja.

 

  • Ispiši
  • Ocijeni:
  • ( glas(ova))