459035
459035
459035
459035
459035

HDSSB postao dio parlamentarne većine

  • , 01.12.2016., 12:40
  • Autor:
  • komentara

Vulin se nada i suradnji na lokalnoj razini.

 
 
 
 
 
HDSSB je postao dio parlamentarne većine (Video: Dnevnik.hr)
HDSSB je postao dio parlamentarne većine (Video: Dnevnik.hr)

Predsjednik HDSSB-a  Dragan Vulin objavio je kako su se saborski zastupnik HDSSB-a Josip Salapić i HDSSB priključili klubu zastupnika HSLS-a i HDS-a čime je ta stranka postala dio vladajuće koalicije.

Vulin smatra da će se na taj način ostvariti suradnja na nacionalnoj, a možda i lokalnoj razini.

"Želim istaknuti kako ovim činom i HDSSB postaje dio parlamentarne većine te podržavamo vladu Andreja Plenkovića"; kazao je Vulin.

Istaknuo je i kako je imao kontakte s HDZ-om koji pozdravljaju povećanje parlamentarne većine.

"Našem klubu zastupnika od današnjeg se dana priljučio Josip Salapić iz HDSSB-a. Naš klub sada ima novo ime, HDS-u i HSSLS-u dodaje se još i HDSSB te naš klub sada ima četiri zastupnika", kazao je Branko Hrg

 DNEVNIK.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice DNEVNIK.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice DNEVNIK.hr kliknite na gumb "Slažem se". Slažem se