Ćiro nije uspio nadmudriti Terima

Ćirini 'sinovi' nisu uspjeli 'osvetiti' Hrvatsku iako su odlično krenuli u Istanbulu i čak vodili nakon prvog dijela utakmice. Ipak, Turci su se po tko zna koji put vratili i uspjeli preokrenuti rezultat.

Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine koju predvodi Miroslav Blažević izgubila je u Turskoj pred 30 tisuća gledatelja 1:2 u susretu pete skupine kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2010. godine.

Pročitajte i ovo Iris Žerić, koordinator kampa Lipa Migrantski kamp Lipa Nakon što je razbijen krijumčarski lanac koji je zarađivao milijune eura Dnevnik Nove TV doznao što se događa u kampu pored granice s Hrvatskom: "Ima ih na svakom koraku" Racijom u BiH razbijen superkartel velika akcija Pao superkartel u susjedstvu: Među uhićenima ravnatelji policije i bolnice, poduzetnici, influencerica...

BiH je povela pogotkom Edina Džeke u 27. minuti i držala prednost do 51. minute kada je izjednačio Sabri Sarioglu. Potpuni preokret se dogodio u 66. minuti kada je Turska došla do vodstva 2:1 pogotkom Mevluta Erdinca. Do kraja utakmice gosti su pokušali izvući remi, no nažalost nisu uspjeli.

Reprezentacija Bosne i Hercegovine tako je nakon dva gostovanja kod velikih momčadi Španjolske i Turske prošla s minimalnim porazom.

BiH je igrala u sljedećem sastavu: Hasagić (od 73. Brašnić) - Radeljić, Damjanović, Berberović, Spahić, Muratović (od 81. Pjanić), Džeko, Rahimić, Ibričić (od 62. Ibišević), Misimović, Salihović