Himenoplastika, operacija od koje prostitutke postaju svetice!

  • Zagreb, 08.03.2010., 09:56
  • Autor: Nenad Hervatin
  • 22 komentara

Hi Men i gospodari svemira, to jest Dubaija, tako bi se mogao nazvati sljedeći prilog. Kako otkriva naš vrsni istražitelj Nenad Hervatin, himenoplastika, moda iz Dubajia koja je u stanju prostitutku pretvoriti u sveticu preselila se i na naša područja.

 
 
 
 
Srpske manekenke prodaju nevinost pa obnavljaju himene!
Iva, srpska manekenka (Dnevnik.hr)

Srpska manekenka Iva za vrijeme Dubaij fashion weeka

Ne mislimo na feredže i pokrivalice za glavu, već upravo suprotno, na rekonstrukciju himena! Konzervativni Balkanci još uvijek su u šoku od podatka da u Srbiji godišnje 1000 djevojaka umjetnim putem vraća djevičanstvo.

Naime, Neno je otkrio da srpske manekenke u Dubaiju skupo prodaju djevičanstvo, pa si ga kod liječnika ponovno vrate, i tako unedogled... Vrijeme je da doznamo je li se koja Hrvatica odlučila na ovaj hrabri potez! Više u prilogu Red Carpeta!
 

  • Ispiši
  • Ocijeni:
  • ( glas(ova))

Komentari ( komentara do sada)

Komentiraj

tvoj komentar:

Dnevnik.hr na Facebooku