Hrvatska rukometna reprezentacija završila je Europsko prvenstvo u Danskoj na četvrtom mjestu.

OSTAVITE SVOJE KOMENTARE NA FACEBOOKU I TWITTERU, A NAJZANIMLJIVIJE ĆEMO PROČITATI U VIJESTIMA NOVE TV U 17 SATI!

Hrvatska rukometna reprezentacija je na tri posljednja velika natjecanja osvojila broncu. Treći smo bili na EP-u Srbiji 2012. godine, potom na OI u Londonu iste godine, te na SP-u u Španjolskoj 2013. Nažalost, ovoga puta smo ostali bez medalje.

Vezani članci Ivan Čorkalo Jesu li navijači na Trgu bana Jelačića kršili mjere? "Prvih par redova je bilo diskutabilno, ostalo sve pod kontrolom" Navijači Svako ima svoju omiljenu navijačku himnu, no pojavili su se i novi hitovi koji podižu atmosferu

Naši rukometaši šesti put zaredom stigli su do polufinala Europskog prvenstva. Dva puta su bili srebrni, jednom brončani, a ovo je treći put da su završili kao četvrti.

Dok dio navijača smatra kako je i četvrto mjesto uspjeh, ima i onih koji se ne slažu.

Što vi mislite, je li četvrto mjesto rukometaša uspjeh?

Još brže do svakodnevnih vijesti prilagođenih tebi. PREUZMI novu Još lakše do najnovijih vijesti o poznatima. Preuzmi novu DNEVNIK.hr aplikaciju